Aktuálně Ze života složek IZS

Pavel Kovář byl profesionálním hasičem více jak sedmadvacet let

Dnes ráno se naposledy z centrální hasičské stanice v Hradci Králové vracel domů nprap. Pavel Kovář. A jelikož se hasiči se svým kolegou chtěli krásně rozloučit, připravili pro něj nejen hasičskou koupel.

Pavel nastoupil k profesionálním hasičům v Královéhradeckém kraji v roce 1995. Postupně se z něho stal strojník, ale i velitel družstva. Postupně nasbíral u Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje specializace na službu lezce, leteckého záchranáře, ale i potápěče. Byl i instruktorem práce pod vodní hladinou i práce s řetězovými motorovými pilami.

,, Za celou svou profesní dráhu zažil Pavel Kovář velké množství zásahů, spoustě z nich velel jako velitel družstva na směně A, kterým byl posledních 8 let,“ zveřejnili královéhradečtí hasiči na Facebooku. Dodali i krásné přání: „Kovy, přejeme ti, ať Tě neopouští dobrá nálada a daří se Ti i mimo brány krajské centrály. Hodně štěstí!“

S přáním a díkem se připojujeme i my z projektu Ze života IZS. A myslíme, že se k nám přidávají i další. Tak mnoho zdaru a velké díky!

Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Mohlo by se vám také líbit...