Aktuálně

DŮLEŽITÉ INFORMACE K AKCÍM SE SLOŽKAMI IZS A ČLÁNKŮM O SLOŽKÁCH IZS

Stalo se mi to dnes i před pár dny, a jelikož to není zdaleka poprvé, rozhodl jsem se zveřejnit tento příspěvek.

Stalo se mi to dnes i před pár dny, a jelikož to není zdaleka poprvé, rozhodl jsem se zveřejnit tento příspěvek. Ti, co projekt sledují delší dobu, ví, že projekt není komerční a nemám za cíl na něm vydělávat. Je možnost, že fanoušci projektu mohou přispět projektu nebo si pořídit nějaký propagační předmět. Pokud ale dělám článek o nějaké složce IZS nebo společnosti pohybující se v oblasti IZS, případně, pokud uveřejňuji plakáty do rubriky „Akce se složkami IZS“, dělám to, jako téměř vše, bez nároku na odměnu, bez podmínek, a hlavně proto, že mě daná složka/firma oslovila a myslím si, že je vhodno o ní říci světu. Pokud by někdo chtěl, aby se projekt Ze života IZS stal mediálním partnerem akce, budu rád za vložení loga do plakátu, avšak ani na tom netrvám.

Také je možné, a je to již běžné, „přebírat“ mé články z rubriky „Co dělat, když…„, „Proč…?„, „Co nebo kdo je to?“ apod. do jiných projektů. Tam je pro mě důležité, aby byl zmíněn zdroj, případně autor. To samé platí i u fotografií. Tam mám jedinou podmínku – pokud to budou fotografie z tvorby s HZS a JSDH Plzeňského kraje, budu požadovat alespoň malou platbu směrem k Nadaci policistů a hasičů – fotky z této spolupráce mají prostě pomáhat tam, kde je třeba.

Martin Kramer, autor projektu.

PS. Aktuálně se budu snažit darované prostředky a prostředky z reklamy soustředit tak, aby mohla vzniknout aplikace ukazující, odkud přijedou složky IZS – je na toto téma i samostatná stránka na webu.

Mohlo by se vám také líbit...