Aktuálně

AKTUALIZACE: Krajští kriminalisté řeší vraždy a následnou sebevraždu ve Valašském Meziříčí

V jednom z bytů ve městě Valašské Meziříčí byly včera pozdě večer (. března) nalezeny tři osoby bez známek života. Na místo zamířily policejní hlídky, okresní i krajský výjezd SKPV. Technici od dnešních brzkých ranních hodin ohledávají místo činu a týmy kriminalistů sbírají všechny důležité poznatky k činu.

Policie České republiky uklidňuje veřejnost, neboť nikomu nehrozí žádné nebezpečí. Vše nasvědčuje dvěma vraždám a následné sebevraždě. U zemřelých bude nařízena soudní pitva.

Není to tak dávno, co krajští kriminalisté ze Zlína ukončili vyšetřování vraždy a následné sebevraždy na Krajském úřadu Zlínského kraje – případ byl odložen z důvodu nemožnosti potrestání pachatele. Ten zemřel v nemocnici.

AKTUALIZACE: ,,

Krajští kriminalisté od včerejších pozdních odpoledních hodin prověřují násilnou smrt tří dospělých osob v bytě ve Valašském Meziříčí. Jedná se o dvě ženy (matku a dceru) ve věku sedmapadesát a pětadvacet let a šedesátiletého muže (otce). Případ jsme předběžně kvalifikovali jako vícenásobnou vraždu a sebevraždu. Jde o rodinnou tragédii,“ uvedla mjr. Mgr. Simona Kyšnerová, tisková mluvčí KŘP Zlínského kraje.

Mohlo by se vám také líbit...